loading

Firma MM Cars została założona w 1991 roku. Tworzący ją pasjonaci od samego początku dążyli konsekwentnie do jednego celu. Chcieli stworzyć przyjazne miejsce, w którym będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie samochodu. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów mamy pewność- udało się!

Obecnie jesteśmy jednym z największych, autoryzowanych Dealerów samochodowych. Jako MM Cars Group posiadamy salony w sześciu lokalizacjach, w których oferujemy zarówno samochody nowe jak i używane:

  • Katowice ul. Lotnisko 81 (Opel, Suzuki, Subaru)
  • Katowice ul. Kościuszki 253 (Hyundai, Mitsubishi)
  • Zabrze ul. Wolności 153 (Suzuki, Mitsubishi)
  • Wrocław ul. Karkonoska 50 (Opel)
  • Lubin ul. Legnicka 65 (Opel ASO, Suzuki)
  • Warszawa Al. Jerozolimskie 237 (Opel, punkt Suzuki)

Ponadto oferujemy kompleksową obsługę finansową i ubezpieczeniową, serwisową i z zakresu napraw blacharskich. W profesjonalny sposób pomagamy we wszystkich sprawach związanych z zakupem i późniejszym użytkowaniem samochodu.

Opel MM Cars Lubin to autoryzowany serwis marki Opel, będący częścią grupy MM Cars - niekwestionowanego lidera w sprzedaży marki Opel W Polsce. W ofercie znajdą Państwo również sprzedaż oraz odkup samochodów używanych.
W salonie Opel MM Cars Lubin mogą Państwo skorzystać również z kompleksowej oferty finansowania samochodu oraz ubezpieczenia.

MM Cars Lubin to również dział blacharsko-lakierniczy.
Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu osobistego w salonie Opla, bądź telefonicznie.

 

Do góry